Tryp By Wyndham İstanbul Sancaktepe

Odalar

Odaları görüntüleyebilmek ve rezervasyon yapabilmek için lütfen üst kısımdan tarih ve kişi bilgilerinizi girip ara butonuna basınız.

Hakkında

*spa    *sauna   * spor salonu   bulunmaktadır

Konum Özellikleri

sancaktepe

Genel Özellikler

* Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütünün yönlendirmelerini takip ediyor bu bağlamda Otelimizin hijyen ve sağlık koşullarına dikkat ediyor ve hassasiyetle durumu yönetiyoruz. Bu süreçte her zaman olduğu gibi Konuklarımızı ağırlama sorumluluğuna uygun hareket ediyoruz. Bu durumdan dolayı güvenlik, hijyen, temizlik standartlarımızı daha üst seviyelere çıkarttık. Bu zamana kadar Tryp By Wyndham Sancaktepe Otelde herhangi bir vaka, hastalık sahibi misafir yada personel bulunmamaktadır. WORLD HEALTH ORGANIZATION,TSE VE SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından onaylanmış, bakteriler ve virüs üzerinde etkili olduğu kanıtlanmış ve insan sağlığına zararlı olmayan dezenfektan kullanarak ilaçlama yöntemini uyguluyoruz. Bu ilaçlama uygulamasını odalar, lobi, mutfak ve genel alanlarda ( Tüm Oteli kapsıyor ) bu bağlamda Otelimiz tüm sertifikalara sahiptir. Her misafirlerimize Otel girişinde, son 14 gün içerisinde Sağlık Bakanlığının risk grubu olarak belirlediği ülkelerden gelip gelmediklerini ve herhangi bir belirtileri olup olmadığına dair sorular yöneltiyoruz. Ayrıca termal ateş ölçer ile tüm giriş yapan misafirlerimizin, tedarikçilerimizin ve tüm personelimizin ateşi ölçülüyor olup, 38 derece yukarısında ki hiç kimse otele alınmamaktadır.

* Tesiste cumartesi ve pazar günü geçerli olmak üzere deluxe oda yarım pansiyon konsepti açılmıştır. Akşam yemeği detayları; Çorba Salata, Karışık izgara Tatlı Sabah kahvaltı Su ve Meşrubat dahil şeklindedir.

Havuz ve Plaj

havuz mevcuttur.

Konsept Özellikleri

sadece oda